wtorek, 29 marca 2016

Książka/Uwaga

365 Days jest na razie niedostępne w Internecie. 

Niedługo ruszy wydanie tej opowieści jako książki i dopiero wtedy będziecie mogli ją przeczytać. Jeśli ktoś już zapoznał się z tym FF, to zapraszam na drugą część – Long Way Down. 
Jestem bardzo podekscytowana i to dzięki czytelnikom miałam tak wielką motywację, żeby pisać. Pisałam dla Was, dlatego mam nadzieję, że tak jak ja, będziecie czekali na oficjalną książkę 365 Days :)

Kocham was 

Alicja

2 komentarze:

 1. Gratuluję kochana! Oficjalna książka to naprawdę duże osiągnięcie, w pełni jednak na nią zasłużyłaś. Piszesz świetnie, masz genialne pomysły i fantazje. Pamiętam jak znalazłam kiedys twojego bloga o Louisie i Alice. Od razu się w nim zakochałam i nie moglam się doczekać na kolejne rozdziały. Potem był Harry i Caroline, wiem że to już stare dzieje, ale naprawdę je lubiłam. Po zakończeniu tych opowiadan jakoś cię zgubiłam, czytałam mało ff i po prostu mi umknelas. Jakiś czas temu znalazłam 365days i kiedy zobaczyłam, że to ty jesteś autorką pomyślałam ,, o kurde! Czytam!". Ale niestety, zaraz egzaminy i inne głupoty, nie ma czasu na przyjemności. Obiecałam sobie ze wezmę się za to później, a tu proszę, książka! Już się nie mogę doczekać! Możesz być pewna, że jeden egzemplarz masz sprzedany ;)
  Pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa, to wiele dla mnie znaczy xx :)

   Usuń

365 Days

To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu
I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy.
Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy.
Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy
Jest Niebo i jest Piekło.
Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz?
Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.